-
24 მარტი 2024 22:10საკვალიფიკაციო ლიგაში ყველა 1/4 ფინალური წყვილი ცნობილია!
-
საკვალიფიკაციო ლიგაში ყველა 1/4 ფინალური წყვილი ცნობილია!
"თბილავიამშენი" 1-0 "ტერაბანკი" | "ქართუ ბანკი" 1-1 "ელპოზო" -
24 მარტი 2024 21:09გრანდ ლიგის ჯგუფურ ეტაპზე ბოლო ქულები "არმიამ" აიღო!
-
გრანდ ლიგის ჯგუფურ ეტაპზე ბოლო ქულები "არმიამ" აიღო!
"არმია" 5-2 "ბაქსვუდი (G)" | "ენერგო-პრო" 2-1 "ბაქსვუდი" -
24 მარტი 2024 19:07A ჯგუფში "კროკობეთისა" და "BOG"-ის დაპირისპირება ფრედ დასრულდა!
-
A ჯგუფში "კროკობეთისა" და "BOG"-ის დაპირისპირება ფრედ დასრულდა!
"კროკობეთი" 3-3 "საქართველოს ბანკი" | "შსს" 3-3 "ნიკორა" -
24 მარტი 2024 18:06"ავერსმა" "ფარვანას" პლეი-ოფის პირველ შეხვედრაში სძლია!
-
"ავერსმა" "ფარვანას" პლეი-ოფის პირველ შეხვედრაში სძლია!
"ავერსი" 4-3 "ფარვანა" | "ჯორჯიან მანგანეზი" 2-1 "TTC" -
24 მარტი 2024 15:03"ლიბერთი ბანკი" და "NS Studio" 1/4 ფინალურ სერიაში დაწინაურდნენ!
-
"ლიბერთი ბანკი" და "NS Studio" 1/4 ფინალურ სერიაში დაწინაურდნენ!
"ლიბერთი ბანკი" 2-0 "DHL" | "NS Studio" 3-1 "რუსთავის აზოტი"
გუნდი | თ. | ქ. | |
---|---|---|---|
1 | FC UG | 14 | 30 |
2 | სეუ | 14 | 27 |
3 | თსუ 2 | 14 | 27 |
4 | გორი | 14 | 23 |
5 | დინამო (თბ) | 14 | 20 |
6 | ქუთაისი 2 | 14 | 19 |
7 | ილიაუნი 2 | 14 | 11 |
8 | EU | 14 | 4 |
გუნდი | თ. | ქ. | |
---|---|---|---|
1 | ტიფლისი | 14 | 34 |
2 | ბსსა | 14 | 33 |
3 | ჯიპა | 14 | 29 |
4 | აწსუ | 14 | 21 |
5 | BSC | 14 | 17 |
6 | UG 2 | 14 | 16 |
7 | რუსთავი | 14 | 10 |
8 | რიწა | 14 | 3 |
გუნდი | თ. | ქ. | |
---|---|---|---|
1 | ენერგო-პრო | 7 | 16 |
2 | კროკობეთი | 7 | 16 |
3 | TTC | 7 | 13 |
4 | შსს | 7 | 11 |
5 | ნიკორა | 7 | 11 |
6 | GM | 7 | 6 |
7 | საქართველოს ბანკი | 7 | 3 |
8 | ბაქსვუდი | 7 | 2 |
გუნდი | თ. | ქ. | |
---|---|---|---|
1 | ბანკი ქართუ | 7 | 18 |
2 | NS Studio | 7 | 16 |
3 | ლიბერთი ბანკი | 7 | 15 |
4 | ავერსი | 7 | 11 |
5 | ფარვანა | 7 | 7 |
6 | DHL | 7 | 6 |
7 | აზოტი | 7 | 4 |
8 | ელპოზო | 7 | 3 |
გუნდი | თ. | ქ. | |
---|---|---|---|
1 | ბაქსვუდი G | 6 | 15 |
2 | არმია | 6 | 14 |
3 | უკრაინა | 6 | 11 |
4 | ავერსი G | 6 | 6 |
5 | McGill | 6 | 6 |
6 | ელპოზო G | 6 | 4 |
7 | ინვესტორსაინი | 6 | 1 |
გუნდი | თ. | ქ. | |
---|---|---|---|
1 | e-Team | 7 | 21 |
2 | ბაზისბანკი | 7 | 18 |
3 | შიშეჯამ | 7 | 11 |
4 | ლაქტალისი | 7 | 10 |
5 | სფეისი | 7 | 9 |
6 | თბილავიამშენი | 7 | 7 |
7 | მთავარი | 7 | 5 |
8 | ტერაბანკი | 7 | 0 |
გუნდი | თ. | ქ. | |
---|---|---|---|
1 | გრანდ ავლაბარი | 7 | 21 |
2 | SL ACADEMY | 7 | 18 |
3 | პირველი სკოლა | 6 | 12 |
4 | ბეტისის აკადემია | 7 | 10 |
5 | ბაქსვუდის სკოლა | 7 | 7 |
6 | კომაროვი | 7 | 6 |
7 | ლოგოსი | 7 | 6 |
8 | ხაშურის N9 სკოლა | 6 | 0 |
დაბადების დღეს
<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/W-6rjLE64b8" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>
<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/svI4FROePWQ" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>
ლიგა | ადგილი | დრო | I გუნდი | ანგარიში | II გუნდი | |
---|---|---|---|---|---|---|
Group B - ტური 1 | არენა 2 | 11:00 |
ელპოზო | 2:3 | NS Studio | |
Group A - ტური 1 | არენა 2 | 12:00 |
საქართველოს ბანკი | 0:3 | ნიკორა | |
Group A - ტური 1 | არენა 2 | 13:00 |
ენერგო-პრო | 2:0 | შსს | |
Group B - ტური 1 | არენა 2 | 14:00 |
DHL | 1:2 | ფარვანა | |
Group B - ტური 1 | არენა 2 | 15:00 |
ბანკი ქართუ | 2:6 | ლიბერთი ბანკი | |
Group B - ტური 1 | არენა 2 | 16:00 |
აზოტი | 0:4 | ავერსი | |
Group A - ტური 1 | არენა 2 | 17:00 |
GM | 0:2 | TTC |
ლიგა | ადგილი | დრო | I გუნდი | ანგარიში | II გუნდი | |
---|---|---|---|---|---|---|
Grand League - ტური 1 | არენა 2 | 11:00 |
ელპოზო G | 2:2 | ავერსი G | |
Grand League - ტური 1 | არენა 2 | 12:00 |
უკრაინა | 5:1 | ინვესტორსაინი | |
საკვალიფიკაციო ლიგა - ტური 1 | არენა 2 | 13:00 |
შიშეჯამ | 1:1 | მთავარი არხი | |
საკვალიფიკაციო ლიგა - ტური 1 | არენა 2 | 14:00 |
სფეისი | 2:1 | ტერაბანკი | |
საკვალიფიკაციო ლიგა - ტური 1 | არენა 2 | 15:00 |
ბაზისბანკი | 2:1 | ლაქტალისი | |
საკვალიფიკაციო ლიგა - ტური 1 | არენა 2 | 16:00 |
e team | 11:1 | თბილავიამშენი | |
Group A - ტური 1 | არენა 2 | 17:00 |
ბაქსვუდი | 2:5 | კროკობეთი | |
ფუტსალის ლიგა 2 - ტური 5 | არენა 2 | 19:30 |
ილიაუნი 2 | 1:3 | FC UG |
ლიგა | ადგილი | დრო | I გუნდი | ანგარიში | II გუნდი | |
---|---|---|---|---|---|---|
Group B - ტური 2 | არენა 2 | 11:00 |
DHL | 2:6 | ბანკი ქართუ | |
Group A - ტური 2 | არენა 2 | 12:00 |
ნიკორა | 4:4 | ენერგო-პრო | |
Group A - ტური 2 | არენა 2 | 13:00 |
GM | 1:1 | ბაქსვუდი | |
Group B - ტური 2 | არენა 2 | 14:00 |
ფარვანა | 1:4 | ავერსი | |
Group B - ტური 2 | არენა 2 | 15:00 |
ლიბერთი ბანკი | 4:0 | ელპოზო | |
Group B - ტური 2 | არენა 2 | 16:00 |
NS Studio | 3:2 | აზოტი | |
Group A - ტური 2 | არენა 2 | 17:00 |
TTC | 1:2 | შსს | |
Group A - ტური 2 | არენა 2 | 18:00 |
კროკობეთი | 2:0 | საქართველოს ბანკი |
ლიგა | ადგილი | დრო | I გუნდი | ანგარიში | II გუნდი | |
---|---|---|---|---|---|---|
Grand League - ტური 2 | არენა 2 | 11:00 |
ინვესტორსაინი | 1:3 | ელპოზო G | |
Grand League - ტური 2 | არენა 2 | 12:00 |
არმია | 5:5 | უკრაინა | |
საკვალიფიკაციო ლიგა - ტური 2 | არენა 2 | 13:00 |
სფეისი | 2:3 | შიშეჯამ | |
საკვალიფიკაციო ლიგა - ტური 2 | არენა 2 | 14:00 |
მთავარი არხი | 0:4 | ბაზისბანკი | |
Grand League - ტური 2 | არენა 2 | 15:00 |
ავერსი G | 1:1 | McGill | |
საკვალიფიკაციო ლიგა - ტური 2 | არენა 2 | 16:00 |
ლაქტალისი | 2:3 | e team |
ლიგა | ადგილი | დრო | I გუნდი | ანგარიში | II გუნდი | |
---|---|---|---|---|---|---|
Group B - ტური 3 | არენა 2 | 11:00 |
აზოტი | 3:4 | ლიბერთი ბანკი | |
Group B - ტური 3 | არენა 2 | 12:00 |
ავერსი | 1:1 | NS Studio | |
Group B - ტური 3 | არენა 2 | 13:00 |
ელპოზო | 0:1 | DHL | |
Group B - ტური 3 | არენა 2 | 14:00 |
ბანკი ქართუ | 5:1 | ფარვანა | |
Group A - ტური 3 | არენა 2 | 15:00 |
საქართველოს ბანკი | 0:1 | GM | |
Group A - ტური 3 | არენა 2 | 16:00 |
შსს | 4:3 | ნიკორა | |
Group A - ტური 3 | არენა 2 | 17:00 |
ბაქსვუდი | 1:4 | TTC | |
Group A - ტური 3 | არენა 2 | 18:00 |
ენერგო-პრო | 2:0 | კროკობეთი |
ლიგა | ადგილი | დრო | I გუნდი | ანგარიში | II გუნდი | |
---|---|---|---|---|---|---|
ახალგაზრდული ლიგა - ტური 1 | არენა 2 | 12:00 |
გრანდ ავლაბარი | 11:2 | ბაქსვუდის სკოლა | |
ახალგაზრდული ლიგა - ტური 1 | არენა 2 | 14:00 |
ხაშურის N9 სკოლა | 6:11 | კომაროვი | |
ახალგაზრდული ლიგა - ტური 1 | არენა 2 | 16:00 |
SL ACADEMY | 12:0 | ბეტისის აკადემია | |
ახალგაზრდული ლიგა - ტური 1 | არენა 2 | 18:00 |
ლოგოსი | 3:8 | პირველი სკოლა |
ლიგა | ადგილი | დრო | I გუნდი | ანგარიში | II გუნდი | |
---|---|---|---|---|---|---|
Group B - ტური 4 | არენა 2 | 11:00 |
ბანკი ქართუ | 5:0 | ელპოზო | |
Group B - ტური 4 | არენა 2 | 12:00 |
DHL | 2:8 | აზოტი | |
Group B - ტური 4 | არენა 2 | 13:00 |
ლიბერთი ბანკი | 6:1 | ავერსი | |
Group A - ტური 4 | არენა 2 | 14:00 |
GM | 1:4 | ენერგო-პრო | |
Group B - ტური 4 | არენა 2 | 15:00 |
ფარვანა | 0:5 | NS Studio | |
Group A - ტური 4 | არენა 2 | 16:00 |
ბაქსვუდი | 1:3 | საქართველოს ბანკი | |
Group A - ტური 4 | არენა 2 | 17:00 |
TTC | 1:3 | ნიკორა |
ლიგა | ადგილი | დრო | I გუნდი | ანგარიში | II გუნდი | |
---|---|---|---|---|---|---|
ახალგაზრდული ლიგა - ტური 2 | არენა 2 | 12:00 |
ბეტისის აკადემია | 4:10 | პირველი სკოლა | |
ახალგაზრდული ლიგა - ტური 2 | არენა 2 | 14:00 |
ბაქსვუდის სკოლა | 7:1 | ხაშურის N9 სკოლა | |
ახალგაზრდული ლიგა - ტური 2 | არენა 2 | 16:00 |
კომაროვი | 4:3 | ლოგოსი | |
ფუტსალის ლიგა 3 - ტური 8 | არენა 2 | 18:00 |
BSC | 4:0 | რიწა | |
ახალგაზრდული ლიგა - ტური 2 | არენა 2 | 20:00 |
SL ACADEMY | 1:3 | გრანდ ავლაბარი |
ლიგა | ადგილი | დრო | I გუნდი | ანგარიში | II გუნდი | |
---|---|---|---|---|---|---|
Grand League - ტური 3 | არენა 2 | 11:00 |
ელპოზო G | 0:6 | არმია | |
საკვალიფიკაციო ლიგა - ტური 3 | არენა 2 | 12:00 |
შიშეჯამ | 6:1 | ტერაბანკი | |
Grand League - ტური 3 | არენა 2 | 13:00 |
McGill | 1:1 | ინვესტორსაინი | |
Grand League - ტური 3 | არენა 2 | 14:00 |
უკრაინა | 0:1 | ბაქსვუდი G | |
საკვალიფიკაციო ლიგა - ტური 3 | არენა 2 | 15:00 |
თბილავიამშენი | 2:6 | ლაქტალისი | |
საკვალიფიკაციო ლიგა - ტური 3 | არენა 2 | 16:00 |
ბაზისბანკი | 7:2 | სფეისი | |
საკვალიფიკაციო ლიგა - ტური 3 | არენა 2 | 17:00 |
e team | 3:2 | მთავარი არხი | |
Group A - ტური 4 | არენა 2 | 18:00 |
კროკობეთი | 3:2 | შსს |
ლიგა | ადგილი | დრო | I გუნდი | ანგარიში | II გუნდი | |
---|---|---|---|---|---|---|
ფუტსალის თასი საკვალიფიკაციო - 1/8 | არენა 2 | 12:00 |
გორი | 7:3 | რიწა | |
ფუტსალის თასი საკვალიფიკაციო - 1/8 | არენა 2 | 14:15 |
ბსსა | 5:6 | ქუთაისი 2 | |
ფუტსალის თასი საკვალიფიკაციო - 1/8 | არენა 2 | 16:30 |
FC UG | 8:0 | რუსთავი | |
ფუტსალის თასი საკვალიფიკაციო - 1/8 | არენა 2 | 18:45 |
EU | 1:0 | თსუ 2 |
ლიგა | ადგილი | დრო | I გუნდი | ანგარიში | II გუნდი | |
---|---|---|---|---|---|---|
ფუტსალის თასი საკვალიფიკაციო - 1/8 | არენა 2 | 12:00 |
დინამო (თბ) | 3:3 [5:4] | UG 2 | |
ფუტსალის თასი საკვალიფიკაციო - 1/8 | არენა 2 | 14:15 |
ტიფლისი | 6:2 | აწსუ | |
ფუტსალის თასი საკვალიფიკაციო - 1/8 | არენა 2 | 16:30 |
ჯიპა | 5:2 | BSC | |
ფუტსალის თასი საკვალიფიკაციო - 1/8 | არენა 2 | 18:45 |
სეუ | 2:0 | ილიაუნი 2 |
ლიგა | ადგილი | დრო | I გუნდი | ანგარიში | II გუნდი | |
---|---|---|---|---|---|---|
ახალგაზრდული ლიგა - ტური 3 | არენა 2 | 15:00 |
ხაშურის N9 სკოლა | 2:14 | SL ACADEMY | |
ახალგაზრდული ლიგა - ტური 3 | არენა 2 | 17:00 |
ლოგოსი | 5:3 | ბაქსვუდის სკოლა | |
ახალგაზრდული ლიგა - ტური 3 | არენა 2 | 19:00 |
პირველი სკოლა | 6:3 | კომაროვი | |
ახალგაზრდული ლიგა - ტური 3 | არენა 2 | 21:00 |
გრანდ ავლაბარი | 9:3 | ბეტისის აკადემია |
ლიგა | ადგილი | დრო | I გუნდი | ანგარიში | II გუნდი | |
---|---|---|---|---|---|---|
ახალგაზრდული ლიგა - ტური 4 | არენა 2 | 11:00 |
SL ACADEMY | 7:1 | ლოგოსი | |
ახალგაზრდული ლიგა - ტური 4 | არენა 2 | 12:30 |
გრანდ ავლაბარი | 14:3 | ხაშურის N9 სკოლა | |
ახალგაზრდული ლიგა - ტური 4 | არენა 2 | 14:00 |
ბეტისის აკადემია | 7:4 | კომაროვი | |
ახალგაზრდული ლიგა - ტური 4 | არენა 2 | 15:30 |
ბაქსვუდის სკოლა | 5:9 | პირველი სკოლა |
ლიგა | ადგილი | დრო | I გუნდი | ანგარიში | II გუნდი | |
---|---|---|---|---|---|---|
საკვალიფიკაციო ლიგა - ტური 4 | არენა 2 | 10:00 |
შიშეჯამ | 1:3 | ბაზისბანკი | |
Grand League - ტური 4 | არენა 2 | 11:00 |
უკრაინა | 6:2 | ელპოზო G | |
Grand League - ტური 4 | არენა 2 | 12:00 |
ბაქსვუდი G | 1:0 | ავერსი G | |
Grand League - ტური 4 | არენა 2 | 13:00 |
არმია | 0:0 | McGill | |
საკვალიფიკაციო ლიგა - ტური 4 | არენა 2 | 14:00 |
სფეისი | 0:1 | e team | |
საკვალიფიკაციო ლიგა - ტური 4 | არენა 2 | 15:00 |
ტერაბანკი | 1:10 | ლაქტალისი | |
საკვალიფიკაციო ლიგა - ტური 4 | არენა 2 | 16:00 |
მთავარი არხი | 2:2 | თბილავიამშენი |
ლიგა | ადგილი | დრო | I გუნდი | ანგარიში | II გუნდი | |
---|---|---|---|---|---|---|
Group B - ტური 5 | არენა 2 | 11:00 |
აზოტი | 1:3 | ბანკი ქართუ | |
Group B - ტური 5 | არენა 2 | 12:00 |
ავერსი | 2:1 | DHL | |
Group A - ტური 5 | არენა 2 | 13:00 |
შსს | 3:3 | GM | |
Group B - ტური 5 | არენა 2 | 14:00 |
ელპოზო | 1:1 | ფარვანა | |
Group A - ტური 5 | არენა 2 | 15:00 |
ენერგო-პრო | 2:1 | ბაქსვუდი | |
Group A - ტური 5 | არენა 2 | 16:00 |
საქართველოს ბანკი | 2:3 | TTC | |
Group B - ტური 5 | არენა 2 | 17:00 |
NS Studio | 4:1 | ლიბერთი ბანკი | |
Group A - ტური 5 | არენა 2 | 18:00 |
ნიკორა | 2:3 | კროკობეთი |
ლიგა | ადგილი | დრო | I გუნდი | ანგარიში | II გუნდი | |
---|---|---|---|---|---|---|
ფუტსალის ლიგა 2 - ტური 12 | ქუთაისის სპორტის სასახლე | 14:00 |
ქუთაისი 2 | 2:1 | დინამო (თბ) |
ლიგა | ადგილი | დრო | I გუნდი | ანგარიში | II გუნდი | |
---|---|---|---|---|---|---|
Grand League - ტური 5 | არენა 2 | 11:00 |
ელპოზო G | 2:3 | ბაქსვუდი G | |
Grand League - ტური 5 | არენა 2 | 12:00 |
McGill | 0:5 | უკრაინა | |
საკვალიფიკაციო ლიგა - ტური 5 | არენა 2 | 13:00 |
ბაზისბანკი | 8:0 | ტერაბანკი | |
Grand League - ტური 5 | არენა 2 | 14:00 |
ავერსი G | 4:1 | ინვესტორსაინი | |
საკვალიფიკაციო ლიგა - ტური 5 | არენა 2 | 15:00 |
თბილავიამშენი | 3:2 | სფეისი | |
საკვალიფიკაციო ლიგა - ტური 5 | არენა 2 | 16:00 |
ლაქტალისი | 3:2 | მთავარი არხი | |
საკვალიფიკაციო ლიგა - ტური 5 | არენა 2 | 17:00 |
e team | 3:2 | შიშეჯამ |
ლიგა | ადგილი | დრო | I გუნდი | ანგარიში | II გუნდი | |
---|---|---|---|---|---|---|
ახალგაზრდული ლიგა - ტური 5 | არენა 2 | 16:00 |
პირველი სკოლა | 5:12 | SL ACADEMY | |
ახალგაზრდული ლიგა - ტური 5 | არენა 2 | 17:30 |
ხაშურის N9 სკოლა | 2:16 | ბეტისის აკადემია | |
ახალგაზრდული ლიგა - ტური 5 | არენა 2 | 19:00 |
კომაროვი | 2:4 | ბაქსვუდის სკოლა | |
ახალგაზრდული ლიგა - ტური 5 | არენა 2 | 20:30 |
ლოგოსი | 3:5 | გრანდ ავლაბარი |
ლიგა | ადგილი | დრო | I გუნდი | ანგარიში | II გუნდი | |
---|---|---|---|---|---|---|
ფუტსალის ლიგა 3 - ტური 12 | არენა 2 | 12:00 |
ტიფლისი | 7:1 | რუსთავი | |
ფუტსალის ლიგა 2 - ტური 13 | არენა 2 | 14:15 |
სეუ | 2:4 | ქუთაისი 2 | |
ფუტსალის ლიგა 3 - ტური 12 | არენა 2 | 16:30 |
UG 2 | 6:2 | რიწა | |
ფუტსალის ლიგა 2 - ტური 13 | არენა 2 | 18:45 |
თსუ 2 | 4:4 | დინამო (თბ) | |
ფუტსალის ლიგა 2 - ტური 13 | არენა 2 | 21:00 |
EU | 2:7 | FC UG |
ლიგა | ადგილი | დრო | I გუნდი | ანგარიში | II გუნდი | |
---|---|---|---|---|---|---|
Group B - ტური 6 | არენა 2 | 11:00 |
ელპოზო | 3:3 | აზოტი | |
Group B - ტური 6 | არენა 2 | 12:00 |
DHL | 4:7 | NS Studio | |
Group A - ტური 6 | არენა 2 | 13:00 |
საქართველოს ბანკი | 2:3 | ენერგო-პრო | |
Group B - ტური 6 | არენა 2 | 14:00 |
ბანკი ქართუ | 3:2 | ავერსი | |
Group A - ტური 6 | არენა 2 | 15:00 |
GM | 2:2 | ნიკორა | |
Group B - ტური 6 | არენა 2 | 16:00 |
ფარვანა | 2:4 | ლიბერთი ბანკი | |
Group A - ტური 6 | არენა 2 | 17:00 |
ბაქსვუდი | 0:0 | შსს | |
Group A - ტური 6 | არენა 2 | 18:00 |
TTC | 5:5 | კროკობეთი |
ლიგა | ადგილი | დრო | I გუნდი | ანგარიში | II გუნდი | |
---|---|---|---|---|---|---|
ფუტსალის ლიგა 3 - ტური 13 | არენა 2 | 16:00 |
რუსთავი | 4:1 | რიწა | |
ახალგაზრდული ლიგა - ტური 6 | არენა 2 | 18:00 |
გრანდ ავლაბარი | 13:2 | პირველი სკოლა | |
ახალგაზრდული ლიგა - ტური 6 | არენა 2 | 19:45 |
SL ACADEMY | 8:3 | კომაროვი | |
ფუტსალის ლიგა 3 - ტური 13 | არენა 2 | 21:30 |
ჯიპა | 1:1 | ტიფლისი |
ლიგა | ადგილი | დრო | I გუნდი | ანგარიში | II გუნდი | |
---|---|---|---|---|---|---|
ახალგაზრდული ლიგა - ტური 6 | არენა 2 | 12:00 |
ხაშურის N9 სკოლა | 0:15 | ლოგოსი | |
ახალგაზრდული ლიგა - ტური 6 | არენა 2 | 13:30 |
ბეტისის აკადემია | 4:4 | ბაქსვუდის სკოლა | |
ფუტსალის ლიგა 2 - ტური 14 | არენა 2 | 15:30 |
გორი | 3:3 | EU | |
ფუტსალის ლიგა 2 - ტური 14 | არენა 2 | 17:45 |
დინამო (თბ) | 7:3 | ილიაუნი 2 | |
ფუტსალის ლიგა 2 - ტური 14 | არენა 2 | 20:00 |
FC UG | 0:1 | სეუ |
ლიგა | ადგილი | დრო | I გუნდი | ანგარიში | II გუნდი | |
---|---|---|---|---|---|---|
ფუტსალის ლიგა 3 - ტური 9 | არენა 2 | 12:00 |
რუსთავი | 0:6 | BSC | |
Grand League - ტური 6 | არენა 2 | 14:00 |
ელპოზო G | 2:4 | McGill | |
საკვალიფიკაციო ლიგა - ტური 6 | არენა 2 | 15:00 |
შიშეჯამ | 2:1 | თბილავიამშენი | |
საკვალიფიკაციო ლიგა - ტური 6 | არენა 2 | 16:00 |
ტერაბანკი | 0:4 | მთავარი არხი | |
Grand League - ტური 6 | არენა 2 | 17:00 |
არმია | 3:1 | ავერსი G | |
საკვალიფიკაციო ლიგა - ტური 6 | არენა 2 | 18:00 |
სფეისი | 2:1 | ლაქტალისი | |
Grand League - ტური 6 | არენა 2 | 19:00 |
ბაქსვუდი G | 4:0 | ინვესტორსაინი | |
საკვალიფიკაციო ლიგა - ტური 6 | არენა 2 | 20:00 |
ბაზისბანკი | 1:3 | e team |
ლიგა | ადგილი | დრო | I გუნდი | ანგარიში | II გუნდი | |
---|---|---|---|---|---|---|
ფუტსალის ლიგა 2 - 1/4 | არენა 2 | 12:00 LIVE: sbm.ge |
FC UG | 5:3 | EU | |
ფუტსალის ლიგა 2 - 1/4 | არენა 2 | 14:30 LIVE: sbm.ge |
თსუ 2 | 5:2 | ქუთაისი 2 | |
ფუტსალის ლიგა 2 - 1/4 | არენა 2 | 17:00 LIVE: sbm.ge |
გორი | 3:7 | დინამო (თბ) | |
ფუტსალის ლიგა 2 - 1/4 | არენა 2 | 19:30 LIVE: sbm.ge |
სეუ | 1:4 | ილიაუნი 2 |
ლიგა | ადგილი | დრო | I გუნდი | ანგარიში | II გუნდი | |
---|---|---|---|---|---|---|
Group B - ტური 7 | არენა 2 | 11:00 |
ავერსი | 0:0 | ელპოზო | |
Group A - ტური 7 | არენა 2 | 12:00 |
ენერგო-პრო | 0:1 | TTC | |
Group B - ტური 7 | არენა 2 | 13:00 |
ლიბერთი ბანკი | 4:5 | DHL | |
Group B - ტური 7 | არენა 2 | 15:00 |
აზოტი | 0:6 | ფარვანა | |
Group B - ტური 7 | არენა 2 | 16:00 |
NS Studio | 0:1 | ბანკი ქართუ | |
Group A - ტური 7 | არენა 2 | 17:00 |
კროკობეთი | 4:3 | GM | |
Group A - ტური 7 | არენა 2 | 18:00 |
შსს | 5:2 | საქართველოს ბანკი | |
Group A - ტური 7 | არენა 2 | 19:00 |
ნიკორა | 7:2 | ბაქსვუდი |
ლიგა | ადგილი | დრო | I გუნდი | ანგარიში | II გუნდი | |
---|---|---|---|---|---|---|
ფუტსალის ლიგა 2 - 1/4 | არენა 2 | 16:00 LIVE: sbm.ge |
სეუ | 6:4 | ილიაუნი 2 | |
ფუტსალის ლიგა 2 - 1/4 | არენა 2 | 18:30 LIVE: sbm.ge |
გორი | 2:4 | დინამო (თბ) | |
ფუტსალის ლიგა 2 - 1/4 | არენა 2 | 21:00 LIVE: sbm.ge |
FC UG | 4:1 | EU |
ლიგა | ადგილი | დრო | I გუნდი | ანგარიში | II გუნდი | |
---|---|---|---|---|---|---|
ფუტსალის ლიგა 3 - 1/4 | არენა 2 | 11:30 LIVE: sbm.ge |
ბსსა | 7:2 | რუსთავი | |
ფუტსალის ლიგა 3 - 1/4 | არენა 2 | 14:00 LIVE: sbm.ge |
აწსუ | 3:4 | BSC | |
ფუტსალის ლიგა 3 - 1/4 | არენა 2 | 16:30 LIVE: sbm.ge |
ჯიპა | 3:1 | UG 2 | |
ფუტსალის ლიგა 3 - 1/4 | არენა 2 | 19:00 LIVE: sbm.ge |
ტიფლისი | 9:2 | რიწა |
ლიგა | ადგილი | დრო | I გუნდი | ანგარიში | II გუნდი | |
---|---|---|---|---|---|---|
Grand League - ტური 7 | არენა 2 | 11:00 |
ავერსი G | 4:4 | უკრაინა | |
საკვალიფიკაციო ლიგა - ტური 7 | არენა 2 | 12:00 |
თბილავიამშენი | 0:4 | ბაზისბანკი | |
საკვალიფიკაციო ლიგა - ტური 7 | არენა 2 | 13:00 |
ლაქტალისი | 1:1 | შიშეჯამ | |
Grand League - ტური 7 | არენა 2 | 14:00 |
ინვესტორსაინი | 0:6 | არმია | |
საკვალიფიკაციო ლიგა - ტური 7 | არენა 2 | 15:00 |
მთავარი არხი | 0:1 | სფეისი | |
Grand League - ტური 7 | არენა 2 | 16:00 |
McGill | 2:4 | ბაქსვუდი G | |
საკვალიფიკაციო ლიგა - ტური 7 | არენა 2 | 17:00 |
e team | 5:0 | ტერაბანკი |
ლიგა | ადგილი | დრო | I გუნდი | ანგარიში | II გუნდი | |
---|---|---|---|---|---|---|
ფუტსალის ლიგა 2 - 1/4 | არენა 2 | 16:00 LIVE: sbm.ge |
თსუ 2 | 4:3 | ქუთაისი 2 |
ლიგა | ადგილი | დრო | I გუნდი | ანგარიში | II გუნდი | |
---|---|---|---|---|---|---|
ფუტსალის ლიგა 3 - 1/4 | არენა 2 | 16:00 LIVE: sbm.ge |
ტიფლისი | 12:0 | რიწა | |
ფუტსალის ლიგა 3 - 1/4 | არენა 2 | 18:30 LIVE: sbm.ge |
ჯიპა | 5:4 | UG 2 | |
ფუტსალის ლიგა 2 - 1/4 | არენა 2 | 21:00 LIVE: sbm.ge |
სეუ | 3:2 | ილიაუნი 2 |
ლიგა | ადგილი | დრო | I გუნდი | ანგარიში | II გუნდი | |
---|---|---|---|---|---|---|
ახალგაზრდული ლიგა - ტური 7 | არენა 2 | 12:30 |
ლოგოსი | 4:6 | ბეტისის აკადემია | |
ფუტსალის ლიგა 3 - 1/4 | არენა 2 | 14:25 LIVE: sbm.ge |
აწსუ | 4:5 | BSC | |
ახალგაზრდული ლიგა - ტური 7 | არენა 2 | 16:00 |
ბაქსვუდის სკოლა | 1:9 | SL ACADEMY | |
ახალგაზრდული ლიგა - ტური 7 | არენა 2 | 18:00 |
კომაროვი | 4:10 | გრანდ ავლაბარი |
ლიგა | ადგილი | დრო | I გუნდი | ანგარიში | II გუნდი | |
---|---|---|---|---|---|---|
Group B - 1/4 | არენა 2 | 12:30 |
NS Studio | 3:1 | აზოტი | |
Group B - 1/4 | არენა 2 | 13:30 |
ლიბერთი ბანკი | 2:0 | DHL | |
Group A - 1/4 | არენა 2 | 14:30 |
TTC | 1:2 | GM | |
Group B - 1/4 | არენა 2 | 15:30 |
ავერსი | 4:3 | ფარვანა | |
Group A - 1/4 | არენა 2 | 16:30 |
კროკობეთი | 3:3 | საქართველოს ბანკი | |
Group A - 1/4 | არენა 2 | 17:30 |
შსს | 3:3 | ნიკორა | |
Group A - 1/4 | არენა 2 | 18:30 |
ენერგო-პრო | 2:1 | ბაქსვუდი | |
Grand League - ტური 1 | არენა 2 | 19:30 |
არმია | 5:2 | ბაქსვუდი G | |
საკვალიფიკაციო ლიგა - ტური 2 | არენა 2 | 20:30 |
ტერაბანკი | 0:1 | თბილავიამშენი | |
Group B - 1/4 | არენა 2 | 21:30 |
ბანკი ქართუ | 1:1 | ელპოზო |
ლიგა | ადგილი | დრო | I გუნდი | ანგარიში | II გუნდი | |
---|---|---|---|---|---|---|
Grand League - 1/4 | არენა 2 | 12:30 |
უკრაინა | 0:0 | ელპოზო G | |
Grand League - 1/4 | არენა 2 | 13:30 |
არმია | 0:0 | ინვესტორსაინი | |
Grand League - 1/4 | არენა 2 | 14:30 |
ავერსი G | 0:0 | McGill | |
ახალგაზრდული ლიგა - ტური 7 | არენა 2 | 16:00 |
პირველი სკოლა | 0:0 | ხაშურის N9 სკოლა |
ლიგა | ადგილი | დრო | I გუნდი | ანგარიში | II გუნდი | |
---|---|---|---|---|---|---|
საკვალიფიკაციო ლიგა - 1/4 | არენა 2 | 12:30 |
შიშეჯამ | 0:0 | თბილავიამშენი | |
საკვალიფიკაციო ლიგა - 1/4 | არენა 2 | 13:30 |
ბაზისბანკი | 0:0 | მთავარი არხი | |
საკვალიფიკაციო ლიგა - 1/4 | არენა 2 | 14:30 |
ლაქტალისი | 0:0 | სფეისი | |
საკვალიფიკაციო ლიგა - 1/4 | არენა 2 | 15:30 |
e team | 0:0 | ტერაბანკი | |
ფუტსალის ლიგა 2 - 1/2 ფინალი | არენა 2 | 17:30 LIVE: sbm.ge |
სეუ | 0:0 | თსუ 2 | |
ფუტსალის ლიგა 2 - 1/2 ფინალი | არენა 2 | 20:00 LIVE: sbm.ge |
FC UG | 0:0 | დინამო (თბ) |
ლიგა | ადგილი | დრო | I გუნდი | ანგარიში | II გუნდი | |
---|---|---|---|---|---|---|
Group A - 1/4 | არენა 2 | --:-- |
ენერგო-პრო | 0:0 | ბაქსვუდი | |
Group A - 1/4 | არენა 2 | --:-- |
კროკობეთი | 0:0 | საქართველოს ბანკი | |
Group A - 1/4 | არენა 2 | --:-- |
TTC | 0:0 | GM | |
Group A - 1/4 | არენა 2 | --:-- |
შსს | 0:0 | ნიკორა | |
Group B - 1/4 | არენა 2 | --:-- |
ბანკი ქართუ | 0:0 | ელპოზო | |
Group B - 1/4 | არენა 2 | --:-- |
NS Studio | 0:0 | აზოტი | |
Group B - 1/4 | არენა 2 | --:-- |
ლიბერთი ბანკი | 0:0 | DHL | |
Group B - 1/4 | არენა 2 | --:-- |
ავერსი | 0:0 | ფარვანა | |
საკვალიფიკაციო ლიგა - 1/4 | არენა 2 | --:-- |
ბაზისბანკი | 0:0 | მთავარი არხი |
ლიგა | ადგილი | დრო | I გუნდი | ანგარიში | II გუნდი | |
---|---|---|---|---|---|---|
Grand League - 1/4 | არენა 2 | --:-- |
არმია | 0:0 | ინვესტორსაინი | |
Grand League - 1/4 | არენა 2 | --:-- |
უკრაინა | 0:0 | ელპოზო G | |
Grand League - 1/4 | არენა 2 | --:-- |
ავერსი G | 0:0 | McGill | |
საკვალიფიკაციო ლიგა - 1/4 | არენა 2 | --:-- |
e team | 0:0 | ტერაბანკი | |
საკვალიფიკაციო ლიგა - 1/4 | არენა 2 | --:-- |
შიშეჯამ | 0:0 | თბილავიამშენი | |
საკვალიფიკაციო ლიგა - 1/4 | არენა 2 | --:-- |
ლაქტალისი | 0:0 | სფეისი |
-
გუნდები3 4 7
-
მოთამაშეები9 6 7 9
-
მატჩები4 6 1 0
-
გოლები2 2 9 8 2
-
ყვითელი ბარათები3383
-
წითელი ბარათები203