SL ACADEMY
სატურნირო ცხრილი - 2023/2024
სტატისტიკა - 2023/2024
თამაშები:7
მოგება:6
ფრე:0
წაგება:1
გატანილი:63
გაშვებული:15
სხვაობა:48
SL ACADEMY
განაცხადი და დაწვრილებითი ინფორმაცია გუნდის შესახებ არ მოიძებნა!

ეკიპირება

გუნდის მენეჯმენტი
მამუკა
ხოფერია
მენეჯერი

ბესარიონ
არველაძე
მთავარი მწვრთნელი

ლევან
სვანიძე
მწვრთნელი

ირაკლი
ნიკოლაშვილი
მენეჯერი

ოთო
აბულაძე
მენეჯერი

მოთამაშეები - 2023/2024

კალენდარი - 2023/2024
ადგილი თარიღი დრო მშეხვედრა ანგარიში
ახალგაზრდული ლიგა, ტური 7 არენა 2 2024-03-23 16:00 ბაქსვუდის სკოლა - SL ACADEMY 1 - 9
ახალგაზრდული ლიგა, ტური 6 არენა 2 2024-03-01 19:45 SL ACADEMY - კომაროვი 8 - 3
ახალგაზრდული ლიგა, ტური 5 არენა 2 2024-02-23 16:00 პირველი სკოლა - SL ACADEMY 5 - 12
ახალგაზრდული ლიგა, ტური 4 არენა 2 2024-02-03 11:00 SL ACADEMY - ლოგოსი 7 - 1
ახალგაზრდული ლიგა, ტური 3 არენა 2 2024-01-27 15:00 ხაშურის N9 სკოლა - SL ACADEMY 2 - 14
ახალგაზრდული ლიგა, ტური 2 არენა 2 2023-12-23 20:00 SL ACADEMY - გრანდ ავლაბარი 1 - 3
ახალგაზრდული ლიგა, ტური 1 არენა 2 2023-12-09 16:00 SL ACADEMY - ბეტისის აკადემია 12 - 0
ახალგაზრდული ლიგა, ფინალი არენა 2 2024-05-27 --:-- გრანდ ავლაბარი - SL ACADEMY -:-
ახალგაზრდული ლიგა, ფინალი არენა 2 2024-05-18 15:00 გრანდ ავლაბარი - SL ACADEMY 2 - 4
ახალგაზრდული ლიგა, ფინალი არენა 2 2024-05-11 19:00 გრანდ ავლაბარი - SL ACADEMY 5 - 3
ახალგაზრდული ლიგა, 1/2 ფინალი არენა 2 2024-04-27 14:00 SL ACADEMY - კომაროვი 7 - 2
ახალგაზრდული ლიგა, 1/2 ფინალი არენა 2 2024-04-20 12:00 SL ACADEMY - კომაროვი 6 - 2
ახალგაზრდული ლიგა, 1/4 ფინალი არენა 2 2024-04-13 19:30 SL ACADEMY - ლოგოსი 7 - 0
ახალგაზრდული ლიგა, 1/4 ფინალი არენა 2 2024-04-06 15:30 SL ACADEMY - ლოგოსი 9 - 3
ახალგაზრდული ლიგა, 1/4 ფინალი ---- -- -- --:-- SL ACADEMY - ლოგოსი -:-
ახალგაზრდული ლიგა, 1/2 ფინალი ---- -- -- --:-- SL ACADEMY - კომაროვი -:-
ახალგაზრდული ლიგა, ფინალი ---- -- -- --:-- გრანდ ავლაბარი - SL ACADEMY -:-
ახალგაზრდული ლიგა, ფინალი ---- -- -- --:-- გრანდ ავლაბარი - SL ACADEMY -:-
მოთამაშეთა სტატისტიკა - 2023/2024
  მოთამაშე გუნდი გოლები (7m,10m) ასისტ. ყვ. წით. ავტო გოლი თამაშები
1 ლევან გუგუციძე SL ACADEMY 21 (-,-) 14 - - - 9
2 ილია გოგოხია-ხატისკაცი SL ACADEMY 16 (-,-) 9 1 - - 11
3 ლუკა მიქაბერიძე SL ACADEMY 15 (-,-) 10 - - - 12
4 ნიკოლოზ გოგოხია SL ACADEMY 14 (-,-) 10 - - - 12
5 დემეტრე სვანიძე SL ACADEMY 7 (-,-) 2 - - - 8
6 თორნიკე გულიაშვილი SL ACADEMY 6 (-,-) 2 - - - 3
7 ნიკა ნაცვლაძე SL ACADEMY 5 (-,-) 2 - - - 12
8 კონსანტინე მელიქიშვილი SL ACADEMY 5 (-,-) 2 - 1 - 8
9 გიორგი ქარდავა SL ACADEMY 4 (-,-) - - - - 8
10 საბა ბოკუჩავა SL ACADEMY 2 (-,-) - - - - 8
11 ნიკა მუმლაძე SL ACADEMY 1 (-,-) 1 1 - - 4
12 ბაჩო ღირდალაძე SL ACADEMY 1 (-,-) - - - - 1
13 ალექსანდრე ჭოლოკავა SL ACADEMY 1 (-,-) - - - - 1
14 ნიკოლოზ ხურცილავა SL ACADEMY - (-,-) 1 - - - 7
15 ტოლიკა კოდალაშვილი SL ACADEMY - (-,-) 1 - - - 1

  © SBM, 2016-2024