ფკ არმია
სატურნირო ცხრილი - 2020/2021
სტატისტიკა - 2020/2021
თამაშები:6
მოგება:4
ფრე:0
წაგება:2
გატანილი:31
გაშვებული:24
სხვაობა:7
ფკ არმია

კომპანია,გუნდის წარმდგენი: საქართველოს თავდაცვის სამინისტრო

ვებ გვერდი:www.facebook.com/mod.gov.ge


გუნდის მენეჯმენტი
ნიკოლოზ
უგრეხელიძე
მენეჯერი

ლადო
ბურდული
მთავარი მწვრთნელი

არჩილ
ჯეგაძე
გუნდის უფროსი

მოთამაშეები - 2020/2021

კალენდარი - 2020/2021
ადგილი თარიღი დრო მშეხვედრა ანგარიში
თასის საკვალიფიკაციო, 1/2 ფინალი თბილისის ოლიმპიური სასახლე 2021-03-13 14:00 ფკ არმია - ბსსა 5 - 1
თასის საკვალიფიკაციო, 1/4 ფინალი ქუთაისის სპორტის სასახლე 2021-02-27 14:00 ფკ არმია - გორი 6 - 5
თასის საკვალიფიკაციო, ფინალი ---- -- -- --:-- ფკ არმია - EU -:-
ლიგა 2, ტური 14 2021-06-05 --:-- ფკ არმია - FC UG -:-
ლიგა 2, ტური 13 2021-05-29 --:-- ბსსა - ფკ არმია -:-
ლიგა 2, ტური 12 2021-05-22 --:-- ფკ არმია - ილიაუნი 2 -:-
ლიგა 2, ტური 11 2021-05-15 --:-- თსუ 2 - ფკ არმია -:-
ლიგა 2, ტური 10 2021-05-08 --:-- ფკ არმია - EU -:-
ლიგა 2, ტური 5 თბილისის ოლიმპიური სასახლე 2021-04-28 12:00 ილიაუნი 2 - ფკ არმია 0 - 0
ლიგა 2, ტური 9 თბილისის ოლიმპიური სასახლე 2021-04-24 --:-- გორი - ფკ არმია -:-
ლიგა 2, ტური 8 თბილისის ოლიმპიური სასახლე 2021-04-17 18:00 მართვე (ქუთაისი) - ფკ არმია 0 - 0
ლიგა 2, ტური 7 თბილისის ოლიმპიური სასახლე 2021-04-10 12:00 FC UG - ფკ არმია 2 - 3
ლიგა 2, ტური 6 თბილისის ოლიმპიური სასახლე 2021-04-03 14:00 ფკ არმია - ბსსა 8 - 3
ლიგა 2, ტური 4 თბილისის ოლიმპიური სასახლე 2021-03-21 18:00 ფკ არმია - თსუ 2 4 - 6
ლიგა 2, ტური 3 თბილისის ოლიმპიური სასახლე 2021-03-06 12:00 EU - ფკ არმია 5 - 3
ლიგა 2, ტური 2 თბილისის ოლიმპიური სასახლე 2021-02-20 14:00 ფკ არმია - გორი 6 - 4
ლიგა 2, ტური 1 თბილისის ოლიმპიური სასახლე 2021-02-13 16:00 ფკ არმია - მართვე (ქუთაისი) 7 - 4
მოთამაშეთა სტატისტიკა - 2020/2021
  მოთამაშე გუნდი გოლები (7m,10m) ასისტ. ყვ. წით. ავტო გოლი თამაშები
1 ბაკურ ნანეიშვილი ფკ არმია 13 (-,-) 9 1 - - 8
2 ირაკლი ლატარია ფკ არმია 6 (-,-) 2 2 - - 8
3 გიგა ბერაია ფკ არმია 6 (-,-) 1 1 - - 5
4 ლაშა ფოფხაძე ფკ არმია 5 (-,-) 4 2 - - 7
5 ენრი ჩადუნელი ფკ არმია 3 (-,-) 1 1 - - 4
6 ირაკლი ცომაია ფკ არმია 2 (-,-) 2 1 - - 7
7 დავით კოხრეიძე ფკ არმია 2 (-,-) - - - - 7
8 შმაგი ჭოხონელიძე ფკ არმია 2 (-,-) - - - - 2
9 ვახტანგ ტერუნაშვილი ფკ არმია 1 (-,-) - - - - 8
10 მინდია კოპალეიშვილი ფკ არმია 1 (-,-) - 1 - - 4
11 ნიკოლოზ უგრეხელიძე ფკ არმია - (-,-) 1 - - - 4

  © SBM, 2016-2021